Не чекай перевірок та штрафів - працюй легально

Дата: 04.08.2021 10:05

Не чекай  перевірок та штрафів -  працюй легально

Легальна робота – стабільна заробітна плата, впевненість у завтрашньому дні.

Сплачені із заробітної плати страхові  внески                                                                   –  це гідна  пенсія в  майбутньому, страхові                                                                                 виплати в зв’язку  з тимчасовою                                                                                           непрацездатністю, у зв’язку з настанням                                      нещасного випадку на виробництві, у зв’язку з  настанням безробіття.

Сплачені  податки і збори – вагомий крок до                                                                                         покращення життя Вашої громади.

Зареєструвати власний бізнес дуже просто:

Обравши для себе систему оподаткування та майбутній вид діяльності фізична особа може:

• звернутися до найближчого центру надання адміністративних послуг вашого місця проживання

або

• в автоматичному режимі (без участі державного реєстратора, без відвідування центрів надання адміністративних послуг) на сайті https://diia.gov.ua

Наступні кроки:

• надати повідомлення за формою 20-ОПП про об'єкти оподаткування, зокрема заначити місця, де Ви плануєте здійснювати підприємницьку діяльність, транспортний засіб, що буде використовуватися під час провадження підприємництва;
  •  у випадку перевищення доходу 1 млн гривень, або у разі продажу алкогольних та тютюнових виробів зареєструвати реєстратор розрахункових операцій та отримати ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Для  спрощення   звітування та сплати податків пропонуємо користуватися електронними сервісами ДПС.  Зокрема, через Електронний кабінет платника та електронний сервіс «InfoTAX» можна дізнатися про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки  звітів, строки подання звітності та сплати.

З повагою, Голопристанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Херсонській області, автономній Республіці Крим та м. Севастополі