За два місяці літа власну справу започаткували 2008 бізнесменів

Дата: 13.08.2021 15:50

Завдяки проведеним заходам з детінізації підприємницької діяльності та усвідомлення суспільством негативних наслідків нелегальної зайнятості упродовж червня – липня цього року офіційний статус фізичної особи – підприємця отримали 2008 жителів Херсонщини.

Торік за два місяці літа кількість новостворених ФОП становила 1406 бізнесменів. Тобто цьогоріч офіційно власну справу зареєстрували на 602 особи більше. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

Цікаво виглядає ТОП за видами діяльності:

сфера роздрібної торгівлі – 817 осіб (у червні – липні 2020 року – 400 осіб);

дiяльнiсть ресторанiв, надання послуг мобiльного харчування та обслуговування напоями – 214 осіб (у червні – липні 2020 року – 143 особи);

комп'ютерне програмування, оброблення даних, розмiщення iнформацiї на вебвузлах i пов'язана з ними дiяльнiсть – 169 осіб (проти 114 осіб торік);

діяльність таксі, інший пасажирський, вантажний автомобільний транспорт – 117 осіб (проти 89 осіб торік).

Найбільший приріст кількості новостворених бізнесменів у відсотковому відношенні відбувся по платниках, які провадитимуть діяльність у сфері:

дiяльнiсть готелiв і подібних засобів тимчасового розміщення – 445%;

функціонування атракціонів і тематичних парків та організування інших видів відпочинку та розваг –287%;

роздрібна торгівля на ринках – 251%;

права та бухгалтерського обліку й аудиту, консультування з питань комерційної діяльності й керування – 156%.

Про ефективність вжитих заходів свідчать і показники роботи податкового відомства Херсонщини. За сім місяців 2021 року малий та середній бізнес сплатив до місцевих бюджетів майже 445 млн гривень єдиного податку. Цей показник майже на 42 млн гривень або 10% перевищив надходження відповідного періоду минулого року.

Робота податківців у напрямку створення рівних конкурентних умов для всіх без винятку представників бізнесу триває!

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці

Крим та м. Севастополі