Про погодження проектування робочого проекту

Дата: 25.08.2021 16:59

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
 ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
 ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тринадцятої позачергової сесії  восьмого  скликання

Про погодження проектування

робочого проекту

Розглянувши клопотання директора фермерського господарства з відокремленою садибою  «Запільне»  про погодження проектування  робочого проекту, керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Погодити фермерському господарству з відокремленою садибою

«Запільне» проектування робочого проекту «Нове будівництво трубопроводів для переоснащення  техніки  поливу  системи  зрошення  площею 318,82 га на орендованих  землях  фермерського господарства  з відокремленою садибою «Запільне», в адміністративних межах Чулаківської ТГ  за межами с.Чулаківка, відокремлена садиба «Запільне»

Скадовського  району  Херсонської  області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                                     О.О. Мусієнко