Про стан готовності закладів освіти до початку нового 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 26.08.2021 16:35

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Про стан готовності закладів освіти

до початку нового 2021-2022

навчального року та роботи в

осінньо-зимовий період

З метою створення належних умов для  освітнього процесу дітей, зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти, забезпечення своєчасної та якісної підготовки до 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, керуючись Законом України «Про освіту», ст.32 Закону України « Про місцеве  самоврядування  в Україні»,    виконавчий комітет Чулаківської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника відділу освіти виконавчого комітету Чулаківської сільської ради взяти до відома.

2. Начальнику відділу освіти виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Кравченко Д.А.:

2.1. Вжити належних заходів щодо завершення підготовки закладів освіти до 2021-2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період..

2.2. Сформувати мережу освітніх закладів .

3. Керівникам закладів повної загальної середньої освіти:

3.1. Удосконалити механізм  навчання здобувачів освіти у 2020-2021 навчальному році, поєднуючи заняття у класичному форматі та дистанційному режимі  згідно вимог МОЗУ і МОНУкраїни в умовах  пандемії.

3.2. Проаналізувати технічні можливості закладів освіти для одночасного безперебійного функціонування різних режимів роботи (очна, дистанційна).

3.3. Забезпечити створення належних умов для організації навчання здобувачів освіти в умовах Нової української школи.

3.4. Забезпечити неухильне дотримання правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм в закладах освіти  для збереження і зміцнення здоров’я дітей.

3.5. Забезпечити проходження медичного огляду педагогічними працівниками, здобувачами освіти  закладів освіти відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому           Пантак Л.А., Загребу О.Ф.

Сільський  голова                                                                                   О.О.  Мусієнко