Про затвердження технічної технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок натурі (на місцевості)

Дата: 09.09.2021 15:31

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцятої сесії восьмого скликання

Про   затвердження    технічної

Розглянувши заяву громадянки Ковальової Н.С. щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії із питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 03.09.2021 року, враховуючи інформацію  з Державного  земельного  кадастру  про  земельну  ділянку, керуючись статтею 55 Закону України «Про землеустрій», пунктом 5 статті 16 Закону України  «Про  Державний  Земельний  кадастр»  статтями 118, 122  Земельного  кодексу України, керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И ЛА :

1. Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Ковальовій  Наталії Семенівні  площею 2,8221 га, площею 1,1207 га, площею 1,0248 га для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва, що розташовані за адресою: територія Чулаківської  сільської ради, Скадовський (Голопристанський) район, Херсонська  область.

1. Передати у власність громадянці  Ковальовій  Наталії Семенівні ,

земельні ділянки з кадастровими номерами  652386000:02:001:1210 площею              1,0248 га, 652386000:02:001:1213 площею   1,1207 га, 652386000:02:001:1208 площею 2,8221 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,  що розташовані за адресою: територія Чулаківської  сільської ради, Скадовський (Голопристанський) район, Херсонська  область.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності,  житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський  голова                                                               О.О.Мусієнко