Чулаківська громада

Херсонська область, Скадовський район

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення гр. Устименко Н.В.

Дата: 09.09.2021 15:45
Кількість переглядів: 143

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Чотирнадцятої сесії восьмого скликання

 

Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення гр. Устименко Н.В.

 

Розглянувши заяву громадянки Устименко Н.В. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства,  керуючись статями 12, 22, 33, 79-1, 81, 116, 118, 121, 122, 186  Земельного кодексу України, Закону України «Про особисте селянське господарство», враховуючи висновки та пропозиції постійної комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та  управління власністю від 03.09.2021,  керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Устименко Наталії Вікторівні  загальною площею 0,9400 га, що перебуває в постійному користуванні  на підставі  державного акта  на право постійного користування  землею серії І-ХС № 010605 для ведення особистого підсобного господарства, розташованої за межами населених  пунктів на території Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

2. Припинити громадянці, зазначеній у преамбулі даного рішення, право постійного користування земельною ділянкою, що було раніше надане їй для ведення особистого підсобного господарства. Вважати таким, що втратив чинність, Державний акт на право постійного користування землею площею 0,9400 га,  серії І-ХС № 010605, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею 15  серпня  2001 року за № 107.

3. Надати Устименко Наталії Вікторівні,  у власність земельну ділянку  площею 0,9400 га, кадастровий номер 6522385000:06:001:1108, для ведення особистого селянського господарства, розташовану за межами населених пунктів на території Садівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

4. Право власності на земельну ділянку кадастровий номер 6522385000:06:001:1108 виникає з моменту державної реєстрації  цього права та оформлюється відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю.

 

     

Сільський голова                                                                       О.О.Мусієнко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь