Про відмову у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

Дата: 09.09.2021 15:45
Кількість переглядів: 173

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Чотирнадцятої сесії восьмого  скликання

                                                                                                      

 

Про відмову у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 03.09.2021 року, керуючись статтями 18, 118, 121 Земельного Кодексу України, ЗУ «Про землеустрій», ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Відмовити громадянину Карнаухову Олександру Юрійовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з належністю бажаної  земельної ділянки до невитребованих  земельних часток (паїв)  відповідно до ст. 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

2.Відмовити громадянці Корнієнко  Людмилі Олександрівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з належністю бажаної  земельної ділянки до невитребованих  земельних часток (паїв)  відповідно до ст. 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

3.Відмовити громадянці Савицькій Фатімі Василівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з належністю бажаної  земельної ділянки до невитребованих  земельних часток (паїв)  відповідно до ст. 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

4.Відмовити громадянці Дзьоган Наталії Вікторівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 1,7400 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з належністю бажаної  земельної ділянки до невитребованих  земельних часток (паїв)  відповідно до ст. 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

5.Відмовити громадянину Дзьогану Олександру Валентиновичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,  у зв’язку з належністю бажаної  земельної ділянки до невитребованих  земельних часток (паїв)  відповідно до ст. 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

6.Відмовити громадянці Бричкі Катерині Володимирівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га, розташованої за межами населених пунктів на території Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, у зв’язку з належністю бажаної  земельної ділянки до невитребованих  земельних часток (паїв)  відповідно до ст. 13 Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).

7.Відмовити громадянці Малій Марії  Василівні  у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,9400 га, розташованої на території Пам’ятненського  старостинського округу,  в зв’язку з тим, що  відповідно до ст. 118 Земельного Кодексу України відсутні графічні матеріали бажаного місця розташування земельної ділянки.

         8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

 

 

Сільський голова                                                     О.О.Мусієнко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь