Про внесення змін до договору оренди землі шляхом укладання додаткової угоди

Дата: 09.09.2021 15:58

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                         ГОЛОПРИСТАНСЬК ОГО РАЙОНУ
                                  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Чотирнадцятої сесії восьмого скликання

Про внесення змін до договору

оренди землі  шляхом укладання

додаткової угоди

Відповідно до, ст. 22 Бюджетного кодексу України, ст.30  Закону України «Про оренду  землі», ст. 122 Земельного кодексу України, ст. 11,25,26,51 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки  № б/н від 28.01.20202р  між орендодавцем: Чулаківська сільська рада Голопристанського району Херсонської області та орендарем: ТОВ «БІОМАС РЕНЬЮВАБЛ ЕНЕРДЖІ ПЛАНТ» в особі керівника Леонова Романа Миколайовича,  в частині зміни сторони (Орендодавця) змінивши Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області на Чулаківську сільську раду Голопристанського району Херсонської-області .

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський  голова                                                                    О.О. Мусієнко