Чулаківська громада

Херсонська область, Скадовський район

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду

Дата: 09.09.2021 16:01
Кількість переглядів: 144

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцятої  сесії  восьмого  скликання

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в оренду

 

Розглянувши клопотання АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок в оренду, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії із питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 03.09.2021 року,  відповідно до підпункту 4, пункту 3, статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати  акціонерному товариству  «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» дозвіл  на

розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 6 місяців із забудованих земель запасу загального користування вулиць житлової та громадської забудови на час реконструкції   ПЛ-0,4кВ від КТП- 250 (інв.004245), орієнтовною площею 0,0412 га,  яка розташована за адресою: вул. Шевченко, буд.16, с. Братське (Індустріальне), Скадовського (Голопристанського) району, Херсонської області для приєднання  електроустановок  житлового будинку, розташованого за адресою : Скадовський (Голопристанський) район, с. Братське (Індустріальне) вул. Шевченко, буд. 16 в рамках договору про приєднання № 1193841/90950 від 05.04.2021 року  укладеного з Кравець Вікторією Володимирівною.

  1. Надати  акціонерному товариству  «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» дозвіл  на

розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 6 місяців із забудованих земель запасу загального користування вулиць житлової та громадської забудови на час реконструкції   ПЛ-0,4кВ від КТП- 326 (інв.004273), орієнтовною площею 0,0280 га,  яка розташована за адресою:вул.Берегова,буд.7, с. Геройське, Скадовського (Голопристанського) району, Херсонської області для приєднання  електроустановок  житлового будинку, розташованого за адресою : в р вул.Берегова,буд.7, с. Геройське, Скадовського (Голопристанського) району, Херсонської області в рамках договору про приєднання № 1203005/94043 від 29.06.2021 року  укладеного з Елль Сергію Юрійовичу.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

 

Сільський голова                                                                     О.О. Мусієнко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь