Чулаківська громада

Херсонська область, Скадовський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

Дата: 09.09.2021 16:05
Кількість переглядів: 172

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцятої сесії восьмого скликання

 

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою

 

 

       Розглянувши заяву громадянина Веремєєва Ю.О. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись статями 12, 81,  118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, статей 19, 20, 22, 50 Закону України «Про землеустрій, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю від 03.09.2021р., керуючись   пунктом 34 частини 1 статті 26, частинами 1, 2, 3 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати дозвіл громадянину Веремєєву Юрію Олександровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,8500 га за адресою  с. Братське,                   вул. Квітнева,32 Скадовського району Херсонської області.

     2. Громадянину Веремєєву Ю.О. в термін до 2 років замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  та надати на затвердження до сільської ради.

     3.Дане рішення, відповідно до вимог статті 1 Закону України «Про землеустрій», має чинність на протязі двох років з часу прийняття.

     4.Попередити громадянина, зазначеного в пункті 1 цього рішення, про ризик  фінансових втрат, пов’язаних з оформленням права власності, у разі незатвердження проектів землеустрою у випадках, передбачених  чинним законодавством.  

   5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю.

     

Сільський голова                                                                         О.О. Мусієнко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь