Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її в оренду ФГ «Аделаїда» відокремлена садиба

Дата: 27.09.2021 17:00

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Пятнадцятої  сесії восьмого скликання

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та

передачі її в оренду ФГ «Аделаїда»

відокремлена  садиба

Розглянувши заяву  голови ФГ «Аделаїда» відокремлена  садиба Рибалко  С.В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду, для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування  будівель і споруд об’єктів  передачі  електричної  та теплової енергії (для розміщення трансформаторної підстанції), враховуючи інформацію з Державного  земельного  кадастру  про  земельну  ділянку, керуючись статтею 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 5 статті 16 Закону України  «Про  Державний  Земельний  кадастр»,  статтями 118, 122, 124, 186 Земельного  кодексу України, статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И ЛА :

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  в оренду  ФГ «Аделаїда» відокремлена  садиба  терміном  на 7   років площею 0,0009 га, кадастровий  номер 6522386000:02:001:1238, для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування  будівель і споруд об’єктів  передачі  електричної  та теплової енергії (для розміщення трансформаторної підстанції) із земель комунальної власності сільськогосподарського  призначення розташованої за межами  населених пунктів на території Чулаківської територіальної громади Скадовського  (Голопристанського) району Херсонської області.

2.Передати в оренду  ФГ «Аделаїда» відокремлена  садиба земельну ділянку загальною площею 0,0009 га, кадастровий  номер 6522386000:02:001:1238, із земель комунальної власності, категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони  та іншого  призначення,  для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування  будівель і споруд об’єктів  передачі  електричної  та теплової енергії (для розміщення трансформаторної підстанції),   розташованої за межами  населених пунктів на території Чулаківської територіальної громади Скадовського  (Голопристанського) району Херсонської області.

3.Зобов’язати голову сільської ради укласти  договір оренди на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський  голова                                                                О.О. Мусієнко