Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу батьків

Дата: 26.10.2021 16:35

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Про обмеження перебування

неповнолітніх дітей у вечірній час

на вулицях та в розважальних

закладах без супроводу батьків

Розглянувши клопотання начальника відділу освіти виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Кравченко Д.А. від 18.10.2021 року, з метою попередження злочинності, як з боку дітей, так і проти них, відповідно до ст.201 Закону України "Про охорону дитинства", враховуючи вимоги ст.1801 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно ст.153 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній та нічний час на території Чулаківської сільської ради без супроводу батьків/осіб, що їх замінюють (опікунів/піклувальників)

з 01.06. по 01.10(літній період)      з 01.10 по 01.06(зимовий період)

до 9-ти років – до 20.00                          до 9-ти років – до 19.00

до 16-ти років до 22.00                           до 16-ти років до 20.00

до l8-ти років до 23.00                           до l8-ти років до 22.00

1. Обмежити перебування дітей до 18 років у закладах сфери розваг та торгівлі  на території Чулаківської сільської ради, а також в інших громадських місцях, дітей без супроводу батьків/осіб, що їх замінюють (опікунів/піклувальників).
  2. Відповідальність за перебування дітей у закладах сфери розваг та торгівлі на території Чулаківської сільської ради з 22:00 до 6:00 години без супроводу, принаймні, одного з батьків, чи іншого законного представника дитини або особи, яка його замінює і несе за неї персональну відповідальність, покласти на адміністрацію вищевказаних закладів та батьків.
  3. Зобов’язати керівників, власників, господарів об’єктів торгівлі (магазинів, кафе, барів, літніх майданчиків тощо) на території Чулаківської сільської ради забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних, тютюнових виробів та електронних сигарет особам, які не досягли 18-ти років.
  4. З даним рішенням ознайомити всіх суб’єктів господарювання на території громади та направити до правоохоронних органів з метою вжиття заходів до реагування.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету.

Сільський голова                                                                Олександр МУСІЄНКО