Про визнання таким, що втратили чинність рішення Чулакіської сільської ради

Дата: 01.11.2021 11:49

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Сімнадцятої  сесії восьмого скликання

Про визнання таким, що втратили чинність

рішення Чулакіської сільської ради

Розглянувши заяви громадян  та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та  управління  власністю від 20.10.2021, відповідно до статей 26, 38, 56, 74 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визнати рішення четвертої сесії восьмого скликання Чулаківської сільської ради № 99 від 201.2021 року «Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою» таким, що втратило чинність, в частині  надання громадянам:

- Брагі Вікторії Володимирівні;

- Кушнаренку  Дмитру Леонідовичу;

- Вакуленко Галині Миколаївні;

- Вакуленку Євгену Анатолійовичу;

- Черевик Світлані Вікторівні.

1.  Визнати рішення восьмої сесії восьмого скликання Чулаківської сільської ради № 185 від 30.04.2021 року «Про надання дозволу на розроблення   проектів землеустрою» таким, що втратило чинність, в частині  надання громадянам:

- Єфімовій Оксані  Анатоліївні;

-   Величку Станіславу Вікторовичу;

- Сметаніній Анні  Борисивні;

-   Сметаніну Євгену Борисовичу.

1. Визнати рішення десятої сесії восьмого скликання Чулаківської сільської ради № 230 від 206.2021 року «Про надання дозволу на розроблення   проектів землеустрою» таким, що втратило чинність, в частині  надання громадянину:

- Дубовенку  Михайлу Олександровичу.

1. Визнати рішення одинадцятої сесії восьмого скликання Чулаківської сільської ради № 269 від 28.07.2021 року «Про надання дозволу на розроблення   проектів землеустрою» таким, що втратило чинність, в частині  надання громадянам:

- Гульцю Ігорю Романовичу;

- Силкіну Олександру Сергійовичу;

- Силкіній Оксані Ігорівні;

- Гульцо  Ярославі Степанівні.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності,  житлово-комунального господарства  та   управління  власністю.

Сільський голова                                                          Олександр МУСІЄНКО