Чулаківська громада

Херсонська область, Скадовський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою

Дата: 02.11.2021 15:33
Кількість переглядів: 155

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцятої  сесії восьмого скликання

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою

 

    Розглянувши клопотання  гр.Пархоменко  С.Ю. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, керуючись статями 12, 81,  118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, статей 19, 20, 22, 50 Закону України «Про землеустрій, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та  управління власністю від 20.10.2021, керуючись   пунктом 34 частини 1 статті 26, частинами 1, 2, 3 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у власність з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства Пархоменко  Світлані Юріївні площею 2,0000 га, кадастровий номер 6522386000:02:001:1177 на території Чулаківської сільської ради Чулаківської ТГ Скадовського (Голопристанського) району.

2.Громадянці  Пархоменко С.Ю.  в термін до 2 років замовити проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  та надати на затвердження до сільської ради.

 3.Дане рішення, відповідно до вимог статті 1 Закону України «Про землеустрій», має чинність на протязі двох років з часу прийняття.

4. Попередити громадку Пархоменко С.Ю., зазначених в пункті 1 цього рішення, про ризик  фінансових втрат, пов’язаних з оформленням права власності, у разі незатвердження проектів землеустрою у випадках, передбачених  чинним законодавством.  

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю.

 

Сільський голова                                                              Олександр МУСІЄНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь