Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель

Дата: 02.11.2021 17:56

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

Сімнадцятої  сесії восьмого скликання

Про надання дозволу на проведення

інвентаризації земель

На підставі клопотання гр.Кірілової М.М.  стосовно проведення інвентаризації земельної ділянки, керуючись статтею 35 Закону України «Про землеустрій», статтею 12 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2019 року № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», положенням Закону України від 10.07.2018 року, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та  управління власністю від 20.10.2021, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Провести інвентаризацію земель та надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельної ділянки орієнтовною площею 0,0150 га на території  с. Чулаківка  вул. Жовтнева, 20 Чулаківської сільської ради Скадовського (Голопристанського) Херсонського району, Херсонської області.

2. Визначити замовником робіт із землеустрою Чулаківську сільську раду.

3. Фінансування робіт здійснити за кошти інвестора – Кірілову  М.М.  (ЄДРПОУ 2390609342)  (за згодою).

4. Проведення інвентаризації доручити ФОП  Пантак (ЄДРПОУ 2753019857).

5. Укласти трьохсторонній договір про проведення інвентаризації з ФОП  Пантак (розробник) та Кірілова М.М. (інвестор).

6. Технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки, після розроблення та погодження у встановленому законодавством порядку, подати на затвердження до сільської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та   управління власністю.

Сільський голова                                                          Олександр  МУСІЄНКО