Заява про екологічні наслідки діяльності

Дата: 22.11.2021 17:03

Виконавчий комітет Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області планує капітальний ремонт котельні Олександрівського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, с.Олександрівка, вул.Миру 4-а.

Капітальний ремонт передбачає заміну трубопроводів теплової мережі та застарілого котельного обладнання на сучасне, що забезпечить необхідне навантаження на теплопостачання школи.

В котельні запроектовано два водогрійні твердопаливні котли марки ОВК-100LС-А тепловою потужністю 100 кВт кожний з димососами та автоматичною подачею палива з бункеру.

Паливо – вугілля. Встановлена потужність котельні 200 кВт.

Реалізація проектованої діяльності не здійснить істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Аналіз проведених розрахункв показує, що концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі будуть нижче гранично допустимих.

Валові викиди основних забруднюючих речовин згідно розрахунків складатимуть: азоту діоксид – 0,17 т/рік; сірки діоксид – 0,036 т/рік; вуглецю оксид – 1,85 т/рік, тверді частинки – 2,74 т/рік.

При своїй діяльності замовник зобов’язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.