Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії від 12.11.2021 р. № 6

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження протоколу засідання місцевої комісії від

12.11.2021 р. № 6

Керуючмсь Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа затвердженим постановою КМУ від 26 травня 2021 року № 615, а саме пунктом 9, 10, 11, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги протокол засідання місцевої комісії щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 12.11.2021 року № 6.

вирішив:

1. Затвердити протокол засідання місцевої комісії щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 12.11.2021 року № 6 (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                              Олександр МУСІЄНКО