Про зняття з квартирного обліку Сокуренко Вікторію Олексіївну

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Про зняття з квартирного обліку

Сокуренко Вікторію Олексіївну

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 40 Житлового Кодексу Української РСР, Постанови Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984року № 470 « Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових  умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», Закону України « Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та враховуючи пропозиції комісії з житлових питань при виконавчому комітеті сільської ради щодо зняття осіб з числа дітей – сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування з квартирного обліку.

Вирішив:

1. Зняти особу з числа дітей позбавлених батьківського піклування з квартирного обліку та виключити із списків осіб, які перебувають на квартирному обліку по Чулаківській сільській раді, Сокуренко Вікторію Олексіївну, 20 квітня 1997 року народження, дата взяття на квартирний облік 24 квітня 2014 року, у зв’язку із набуттям права власності на квартиру за адресою: Херсонська область, Херсонський район, смт Наддніпрянське, вулиця ім. О.О. Собка, будинок 6, квартира 30, яку придбано за рахунок грошової компенсації для придбання житла дітям – сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. Підстава: відомість з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, номер інформаційної довідки: 286749873 від 25.12021р., номер запису про право власності 44717122, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2472772365100. (копія довідки додається)
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому Тарасову А.А.

Сільський  голова                                                            Олександр МУСІЄНКО