Про внесення змін до рішення тринадцятої позачергової сесії восьмого скликання від 26.08.2021 № 307

Дата: 26.11.2021 16:00

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Вісімнадцятої позачергової сесії  восьмого  скликання

Про внесення змін до рішення тринадцятої

позачергової сесії восьмого скликання

від 26.08.2021 № 307

Відповідно до підпункту 9 Порядку надання спеціальних дозволів  на користування надрами, постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 № 124, керуючись   статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення  тринадцятої   позачергової сесії восьмого скликання сесії  № 307 від 26.08.2021 року «Про погодження надання  спеціального дозволу на користування  надрами»,  а саме  пункт 1 рішення викласти   в  новій редакції: «Погодити надання  спеціального дозволу Державній службі  геології та надр України на   користування  надрами з метою  геологічного вивчення  піску ділянки  Східно- Шабівська, що знаходиться в користуванні  ПП «Зелений світ» (кадастрові номери  622384500:19:001:0010, 6522384500:04:001:0085)  на території Херсонської області Скадовського району Чулаківської ТГ Рибальченського старостинського округу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                         Олександр МУСІЄНКО