Про підготовку до проведення Новорічних та Різдвяних свят

Херсонської області

Про підготовку до проведення

Новорічних та Різдвяних свят

В зв’язку з продовженням на території громади протиепідемічних заходів, пов’язаних з недопущенням розповсюдження ГРХ Covid-19, керуючись статтею 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в України”, виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в :

1. Рекомендувати проведення новорічних та різдвяних святкувань на відкритому повітрі.
  2. Відповідальними особами  за проведення святкувань призначити старост старостинських округів, клубних закладів, ЗПЗСО та ЗДО.
  3. Відповідальним особам  за проведення святкових міроприємств своєчасно вжити організаційні і практичні заходи направлені на забезпечення пожежної та техногенної безпеки, недопущення нещасних випадків та випадків заподіяння шкоди здоров’ю людей внаслідок користування піротехнічними виробами.
  4.  Інспекторам з охорони правопорядку забезпечити охорону порядку та своєчасне реагування на правопорушення.
  5.  Інспектору з питань цивільного захисту Литвиненку Ю.В. забезпечити проведення інструктажу по ТБ з відповідальними особами за проведення заходів. В разі виникнення надзвичайних ситуацій, в зв’язку з погодними умовами, забезпечити своєчасне реагування сил та засобів для ліквідації наслідків НС.
  6. Провести святкові заходи:

с. Чулаківка ______________________

с. Пам’ятне_______________________

сел. Садове______ _________________

с. Геройське______________________

с. Іванівка _______________________

с. Рибальче ______________________

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому Табакарь А.О.,  Михайленко С.О., Пантак Л.А., Кобзаря Е.М., Загребу О.Ф.

Сільський  голова                                                       Олександр МУСІЄНКО