Про затвердження переліку видів громадських робіт у 2022 році

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження переліку видів

громадських робіт у 2022 році

З метою сприяння соціальному розвитку громади, надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, керуючись статтею 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет сільської ради

в и р і ш и в :

1. Організувати у 2022 році проведення громадських робіт на території Чулаківської сільської ради (сіл Чулаківка, Рибальче, Забарине, Геройське, Вільна Україна, Очаківське, Олександрівка, Пам’ятне, Іванівка, Братське, селищ Виноградне, Садове, Вільна Дружина) для забезпечення тимчасової зайнятості незайнятих громадян на підприємствах, установах, організаціях сіл.

2. Затвердити перелік видів громадських робіт у 2022 році, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади   та сприяють їх соціальному розвитку, що додаються.

3. Визначити роботодавцем виконання громадських робіт виконавчий комітет Чулаківської сільської ради.

4. Сільському голові Мусієнку О.О. укладати договори з Голопристанським міськрайонним центром зайнятості на проведення громадських робіт, у тому числі з урахуванням гнучких форм організації робочого часу і робочого тижня для осіб, які виконують громадські роботи, суворо дотримуватися правил техніки безпеки при проведенні цих робіт.

5. Координацію роботи щодо організації проведення у 2022 році громадських робіт у   Чулаківській сільській раді  покласти на інспектора з праці, техніки безпеки та цивільного захисту Литвиненко Ю.В.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому Трофименко С.В., Самойленко Т.О., Смольянінову Н.О., Войтик-Миронюк Л.О., Глуховцова М.О.

Сільський голова                                                                         Олександр МУСІЄНКО

рішенням виконавчого комітету

Чулаківської сільської ради

від  ___________   №  ___

П Е Р Е Л І К

видів громадських робіт у 2022 році,

що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають

потребам громади   та сприяють їх соціальному розвитку

1. Благоустрій та озеленення території сіл Чулаківка, Рибальче, Забарине, Геройське, Вільна Україна, Очаківське, Олександрівка, Пам’ятне, Іванівка, Братське, селищ Виноградне, Садове, Вільна Дружина придорожньої смуги.

2. Підсобні роботи при проведенні ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (закладів повної загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, закладів культури , закладів охорони здоров’я), які здійснюються власними силами бюджетної установи.

3. Впорядкування території населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних рішеннями органів виконавчої влади.

4. Впорядкування місць меморіальних поховань (пам’ятників, братських могил  та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни), які мають офіційний статус.

5. Підсобні роботи на території сіл Чулаківка, Рибальче, Забарине, Геройське, Вільна Україна, Очаківське, Олександрівка, Пам’ятне, Іванівка, Братське, селищ Виноградне, Садове, Вільна Дружина на ремонті приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та інвалідів, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування.

6. Підсобні роботи по заготівлі та розпилюванні дров.

7. Посадка та догляд за лісовими культурами, санітарна чистка парку села, посадок.

8. Очищення та впорядкування території сільської ради, ліквідація сміттєзвалищ та снігових заметів.

9. Утримання у належному стані цвинтарів.

10.  Робота з інформування населення про недопущення порушень громадського порядку.

11. Роботи по інформуванню населення щодо запобігання та профілактики безпеки життєдіяльності населення.

12. Прибирання приміщень; вантажно-розвантажувальні та складально-пакувальні роботи на підприємстві без використання машин і механізмів.

13. Виконання підсобних робіт у сільському господарстві (висадка дерев та просапка квітів).

14. Прибирання ринкових площ  та прилеглих до обєктів торгівлі територій.

15. Роботи з благоустрою та очищення придорожніх смуг автомобільних доріг загального користування.

16. Роботи з надання послуг із супроводу, догляд та обслуговування осіб з інвалідністю.

17. Роботи із соціально вразливими верствами населення.

18. Роботи із надання допомоги учасникам АТО та їх сімями.

19. Екологічний захист навколишнього середовища.

Секретар  виконкому                                                                      Алла ТАРАСОВА