Чулаківська громада

Херсонська область, Скадовський район

Про призначення гр. ПІБ опікуном над малолітніми дітьми: ПІБ та ПІБ

Дата: 16.12.2021 10:04
Кількість переглядів: 133

Чулаківська сільська рада

Голопристанського району

Херсонської області

Виконавчий комітет

 

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

 

_____________

 

                     № ______

Про призначення гр. ПІБ

опікуном над малолітніми дітьми:

ПІБ та ПІБ

 

Розглянувши заяву гр. ПІБ від ДАТА та подані документи, згідно з протоколом засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету сільської ради від 10 грудня 2021 року № 7, з метою забезпечення прав дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до статті 61 Цивільного кодексу України, Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», статті 1 Закону України «Про охорону дитинства», пунктів 42, 43, 44 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись статтями 34, 52, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити опіку та призначити гр. ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА, опікуном над малолітньою дитиною ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, у зв’язку з тим, що відповідно до рішень СУДУ від ДАТА по справі № НОМЕР, яким позбавлено батьківських прав матір ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ та від ДАТА по справі № НОМЕР, яким позбавлено батьківських прав батька ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ.

2. Встановити опіку та призначити гр. ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА, опікуном над малолітньою дитиною ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, у зв’язку з тим, що відповідно до рішень СУДУ від ДАТА по справі № НОМЕР, яким позбавлено батьківських прав матір ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ та від ДАТА по справі № НОМЕР, яким позбавлено батьківських прав батька ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ.

3. Покласти персональну відповідальність за життя та здоров’я, фізичний та психологічний розвиток малолітніх дітей: ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ та ПІБ, ДАТА НАРОДЖЕННЯ, на опікуна ПІБ.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                                 Олександр МУСІЄНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь