Про внесення змін до договору оренди землі шляхом укладання додаткової угоди

Дата: 21.12.2021 11:35

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
                         ГОЛОПРИСТАНСЬК ОГО РАЙОНУ
                                  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Девятнадцятої  сесії восьмого скликання

Про внесення змін до договору

оренди землі  шляхом укладання

додаткової угоди

У зв’язку  зі змінами   територіального устрою шляхом приєднання  Садівської сільської ради  до Чулаківської  сільської ради та клопотання  Багоян  І.О.  про внесення змін  до договору  оренди, шляхом  укладання  додаткової угоди, відповідно ст.30  Закону України «Про оренду  землі», ст. 120,122 Земельного кодексу України,  ст. 11, 25, 26, 51 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до договору оренди земельної ділянки від 03.12.2018р, номер  запису про інше речове  право  29217678 між орендодавцем:

Садівська  сільська рада Голопристанського району Херсонської області та орендарем: Пуйда  Ілля  Олександрович, в частині зміни сторони (Орендодавця і Орендаря ) змінивши  Орендодавця  - Садівську сільську  раду  на Чулаківську сільську раду Голопристанського району Херсонської-області, Орендаря Пуйду  Іллю  Олександровича на Багоян  Ірину Олександрівну.

2. Всі  інші умови договору  оренди земельної ділянки  залишити без змін.

3. Уповноважити сільського голову Мусієнко Олександра Олександровича підписати додаткову угоду до договору оренди   земельної ділянки про внесення  змін до договору оренди земельної ділянки.

4 . Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський  голова                                                           Олександр МУСІЄНКО