Про перелік питань для розгляду на засіданнях сесій сільської ради VIІІ скликання у 2022 році

Дата: 22.12.2021 09:56

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Дев’ятнадцятої сесії  восьмого скликання

Про перелік питань для

розгляду на засіданнях

сесій сільської ради

VIІІ скликання у 2022 році

Враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю, з питань соціального захисту населення, освіти, та охорони здоров’я, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та з питань культури, молоді, спорту та туризму, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити  перелік питань для розгляду на засіданнях сесій  сільської ради VІІІ скликання у  2022 році (додаток додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії сільської ради.

Сільський голова                                                  Олександр МУСІЄНКО

до рішення 19-ої

сесії восьмого скликання

№ ___ від ______________

П Е Р Е Л І К

питань для розгляду на сесіях сільської ради

восьмого скликання в 2022 році

І квартал

1.  Про  звіт щодо виконання сільського бюджету за 2021 рік.

Готує:        постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Доповідає:          голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Кардавар М.Ф.

2. Про програму економічного, соціального та культурного розвитку територіальної громади на 2022 рік.

Готують:    постійні комісії сільської ради.

Доповідає:          сільський голова О. Мусієнко

1. Про хід виконання програми «Безпечне село на 2020-2022 роки».

ІІ квартал

1. Про звіт щодо виконання сільського бюджету за І квартал 2022 року.

2. Про хід виконання довгострокової сільської програми «Оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 та наступні роки».

Готує:                  постійна комісія з питань соціального захисту

населення, освіти, та охорони здоровя.

Доповідає:   голова постійної комісії з питань соціального захисту

населення, освіти, та охорони здоровя Сімчук Л.Г.

3. Про повідомлення депутатів VІІІ скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Готують:        депутати сільської ради.

Доповідають: депутати сільської ради за рекомендацією постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку.

ІІІ квартал

1. Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку села  за І півріччя 2022 року.

Готують:             постійні комісії сільської ради.

Доповідає:                   сільський голова Мусієнко О.О.

2. Про звіт про виконання сільського бюджету за перше півріччя 2022 року.

Готує:          постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Доповідає:   голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Кардавар М.Ф.

3. Про хід виконання програми боротьби з онкологічними захворюваннями на території Чулаківської сільської ради на 2019-2023 роки.

Готує:                  постійна комісія з питань соціального захисту

населення, освіти, та охорони здоровя.

Доповідає:   голова постійної комісії з питань соціального захисту

населення, освіти, та охорони здоровя Сімчук Л.Г.

4. Про хід виконання програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Чулаківської сільської ради на 2019-2023 роки.

Готує:          постійна комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Доповідає:  голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства  та управління власністю   Чирва І.І.

5. Про повідомлення депутатів сільської ради  VІІІ  скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Доповідають:  депутати сільської ради за рекомендацією постійної

комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку.

ІV квартал

1. Про звіти голів постійних комісій сільської ради.

Готують:    постійні комісії.

Доповідають:  голови постійних комісій.

2. Про  звіт щодо виконання сільського бюджету за 9 місяців 2022 року.

Готує:    постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Доповідає:       голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку Кардавар М.Ф.

3. Про хід виконання програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2018-2022 роки по Чулаківській сільській раді.

Готує:        постійна комісія з питань соціального захисту населення, освіти, та охорони здоровя.

Доповідає:   голова постійної комісії питань соціального захисту

населення, освіти, та охорони здоровя Сімчук Л.Г.

4. Про хід виконання програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилового віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки.

Доповідає:   голова постійної комісії питань соціального захисту

населення, освіти, та охорони здоровя Сімчук Л.Г.

Доповідають:      депутати сільської ради за рекомендацією постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку.