Про внесення змін до рішення третьої сесії восьмого скликання від 24.12.2020 року №81 «Про бюджет Чулаківської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Дата: 22.12.2021 10:00

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОЛОПРИСТАНСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ДО

Дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання

Про внесення змін до рішення

третьої сесії восьмого

скликання від 24.12.2020 року

№81 «Про бюджет

Чулаківської сільської

територіальної громади на 2021 рік»

Керуючись статтями 22, 23, 71 Бюджетного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.10.2021 року №1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення  Третьої сесії восьмого  скликання від 24.12.2020 року

№81 «Про бюджет  Чулаківської сільської територіальної громади на 2021 рік»

1. Збільшити доходи загального фонду по 41040500 «Дотація з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії , які споживаються установоми, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету»  в сумі 530 056,00  гривень.
  2. Збільшити видатки по 0211021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» по КЕКВ 2273 в сумі 530 056,00  гривень.
  3. Фінансовому відділу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області  забезпечити внесення змін до розпису сільського бюджету на 2021 рік.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Cільський голова                                                             Олександр МУСІЄНКО