Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в дитячій школі мистецтв

Дата: 22.12.2021 10:08

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Дев’ятнадцятої сесії восьмого скликання

Про встановлення додаткових пільг

з оплати за навчання в дитячій

школі мистецтв

Заслухавши та враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, та охорони здоров’я від 21.12.2021 року, відповідно до  Бюджетного кодексу України, керуючись    ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити та ввести в дію з 01.01.2022 року додаткові пільги з оплати за навчання у дитячій школі мистецтв таким категоріям дітей у розмірі 50%:

- діти чорнобильців;

- діти з неповних сімей (втрата годувальника, одинокі матері);

- діти батьків інвалідів загального захворювання І та ІІ груп;

- діти з багатодітних сімей.

2.  Зменшити оплату за навчання дітям з яких двоє навчається в одному навчальному закладі за першу дитину – 100%  (за менш оплачуваний інструмент), за другу дитину – 50% (за більш оплачуваний інструмент).

3. Звільнити від оплати за навчання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей батьки яких є учасниками АТО та внутрішньо переміщені особи, діти з обмеженими можливостями, діти з особливими освітніми потребами на основі заключення інклюзивно-ресурсного центру Голопристанської міської ради (до кінця навчального року).

4. Навчання на двох відділеннях або музичних інструментах – за перший – 100%, за другий – 50%.

5. У разі хвороби учням протягом двох місяців і більше, за наявності документів лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби сплачується – 100%, наступні – 50%.

6. Збільшити оплату у двічі для дітей, які навчаються у Чулаківській дитячій школі мистецтв з інших територіальних громад.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, освіти, та охорони здоров’я.

Сільський голова                                                                 Олександр МУСІЄНКО