Вітання голови Чулаківської СТГ з Новим 2022 роком!!!

Дата: 30.12.2021 09:09

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022  роком

та світлим і радісним святом — Різдвом Христовим!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2021 рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.

У переддень Нового 2022 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Нехай Різдвяні свята подарують Вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє Ваші серця. Нехай у Ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!