Шановні жителі громади! Запрошуємо на безкоштовне навчання.

Дата: 26.01.2022 15:22

Шановні жителі громади! Якщо ви бажаєте здобути нові знання, бути конкурентоспроможними на ринку праці регіону, стати неперевершеними у своїй справі, отримати омріяну роботу, тоді професійне навчання за сприяння Державної служби зайнятості саме для вас!

Голопристанський міськрайонний центр зайнятості інформує, що на базі Херсонського центру професійно-технічної освіти ДСЗ (м. Нова Каховка) заплановано навчання у лютому 2022 року за професіями продавець продовольчих товарів, касир торговельного залу, покоївка, бармен та офіціант.

Переваги професійного навчання у центрах ЦПТО ДСЗ

• стислі строки навчання ;

• по закінченню навчання отримання відповідної кваліфікації та документів державного зразка;

• цікава програма навчання у сучасному навчальному закладі;

• допомога у працевлаштуванні за обраною професією;

• безкоштовне навчання (витрати, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, проживання та проїзду до міста Нова Каховка та у зворотньому напрямку фінансується службою зайнятості).

Скористайтеся можливістю отримати безкоштовно якісну професійну освіту та підвищити свій шанс на працевлаштування!

Більш детальну інформацію можна отримати у Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості, що знаходиться за адресою:   м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, 46-А, каб. 3 тел. (05539)21589