Про роботу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради за 2021 рік

Про роботу виконавчого

комітету Чулаківської сільської

ради за 2021  рік

Заслухавши і обговоривши інформацію секретаря виконкому       Тарасової А.А. було відзначено, що в звітному періоді виконавчий комітет сільської ради, діючи відповідно до Конституції України та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” втілюючи в життя акти Президента України, Верховної ради та Кабінету Міністрів України, працював над вирішенням питань соціально-економічного розвитку села, виконання цільових  програм, бюджету, проблем земельної реформи, соціального захисту населення, охорони довкілля, боротьби зі злочинністю тощо.

У 2021 році забезпечено виконання сільського бюджету, стабільну роботу соціальної інфраструктури, покращення матеріально-технічної бази  в бюджетних установах, докладено максимум зусиль по благоустрою території села,  керуючись статтею 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  сільської ради

в и р і ш и в :

1. Звіт про роботу виконавчого комітету Чулаківської сільської ради за 2021 рік – прийняти до відома (додається).

2. Членам виконкому і надалі сприяти в успішному виконанні програми соціально-економічного розвитку села.

3. Керівникам організацій, установ розробити плани роботи, які спрямовані на соціально-економічний розвиток села.

Відповідальні: керівники організацій, установ.

4. Постійно залучати громадські організації у вирішенні питань благоустрою села та охорони правопорядку.

5. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Олександр  МУСІЄНКО

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Про роботу виконавчого комітету

Чулаківської сільської ради за підсумками 2021 року

Протягом 2021 року виконавчий комітет сільської ради, діяв відповідно до Конституції України та Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” втілюючи в життя акти Президента України, Верховної ради та Кабінету Міністрів України, працював над вирішенням питань соціально-економічного розвитку громади, виконання цільових  програм, бюджету, проблем земельної реформи, соціального захисту населення, охорони довкілля, боротьби зі злочинністю тощо.

У 2021 році забезпечено виконання сільського бюджету, стабільну роботу соціальної інфраструктури, покращення матеріально-технічної бази  в бюджетних установах.

Протягом 2021 року у реєстраційному журналі вхідної кореспонденції зареєстровано 437 листів, у реєстраційному журналі вихідної кореспонденції – 1490 вихідних документів, ведеться журнал видачі довідок, видано 296 довідок;  в системі електронного документообігу «Аскод» зареєстровано 2600 листів вхідної кореспонденції, надіслано 927 листів;   ведеться журнал реєстрації довіреностей, засвідчено 157 довіреності, ведуться журнали реєстрації розпоряджень видано:  117 розпорядження про надання відпусток, 164 розпоряджень з кадрових питань, 213 розпоряджень з основної діяльності, прийнято 1554 заяви.

Впродовж 2021 року проведено 11 засідань виконавчого комітету, прийнято 126 рішень. Проведено 16 пленарних засідань сесії та прийнято 409 рішень.

Налагоджено співпрацю з усіма Департаментами та управліннями Херсонської обласної державної адміністрації, ведеться листування з ними.

У 2021 році поновлено оформлення на отримання дотації за утримання бджолосімей. Здійснено складання відомості. Всього оформлено  5 фізичних осіб, 132 бджолосімей на загальну суму 26400 гривень.

Щорічно оформлюються та подаються до  відділу статистики статистичні звіти, за різними формами.

Щокварталу подаються звіти про звернення громадян.

Щопівроку подаються звіти по дислокації підприємств роздрібної торгівлі та наявних торгівельних площ, дислокації підприємств побутового обслуговування та наявних  торгівельних площ, дислокації підприємств громадського харчування та наявних торгівельних площ, дислокації ринків та ринкових  містечок, дислокації закладів громадського харчування (ресторанного господарства).

Постійно доповнюються та оновлюються довгострокові діючі програми, всього 17 діючих програм, 8 - що потребують оновлення,                  5 - вивчаються.