Про проект програми фінансової підтримки Управління соціального захисту населення Скадовського району Херсонської області на 2022 рік

Дата: 28.01.2022 08:23

Чулаківська сільська рада

Херсонської області

Проект Р І Ш Е Н Н Я

Про проект програми фінансової підтримки

Скадовського району Херсонської області

на 2022 рік

Керуючись статтями 22, 23, 71 Бюджетного кодексу України, Законом України «Про Державний  бюджет на 2022 рік»,  статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

в и р і ш и в :

1. Схвалити проект  програми фінансової підтримки Управління соціального захисту населення Скадовського району Херсонської області на 2022 рік (додається).

2. Секретарю виконкому Тарасовій А.А.  проект  програми  винести  на затвердження сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на членів виконкому Пантак Л.А., Загребу О.Ф., Михайленко С.О., Кобзаря Е.М., Табакарь А.О.

Сільський  голова                                                           Олександр  МУСІЄНКО

СХВАЛЕНО

Рішенням виконкому

Чулаківської сільської  ради

від 31.01.2022  №

фінансової підтримки  Управління соціального захисту

населення Скадовського району

Херсонської області на 2022 рік

1. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

1.

Розробники Програми:

Виконавчий комітет Чулаківської сільської ради

2.

Термін реалізації Програми:

2022 рік

3.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього:

В межах затверджених бюджетних асигнувань

у тому числі:

3.1.

кошти бюджету Чулаківської сільської  територіальної громади

В межах затверджених бюджетних асигнувань

3.2.

коштів інших джерел

В межах затверджених асигнувань

2.Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма.

Програма розроблена з метою реалізації чинного законодавства України, вимог Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” у відповідності із Законом України “Про місцеві державні адміністрації” та для покращення системи державного управління, місцевого самоврядування, підвищення рівня та авторитету державної служби, діяльності управління.

Програма розроблена із врахуванням вимог вказаних нормативних актів та спрямована на втілення у практику нових підходів у взаємовідносинах органів виконавчої влади та громадян.

Складовою частиною нових реформ є своєчасне, повне і якісне надання консультацій, призначення та перерахунок всіх видів державних допомог та компенсацій, субсидій на житлово-комунальні послуги та інших соціальних гарантій громадянам.

3.Визначення мети Програми

Головною метою Програми є побудова ефективної системи реалізації державних соціальних гарантій громадянам, належне матеріально-технічне забезпечення управління праці та  соціального захисту населення, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади; створення сприятливих соціально-економічних, організаційних та правових умов і гарантій для реалізації прав малозахищених верств населення, забезпечення їх участі в соціальній та інших сферах суспільного життя.

4. Обгрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету Чулаківської СТГ в частині придбання паливо-мастильних матеріалів.

5. Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники.

Основними завданнями Програми є додаткове забезпечення паливо-мастильних матеріалів для здійснення підвозу особових справ населення.

Виконання Програми забезпечить:

- можливість забезпечення прозорості, відкритості та зрозумілості дій у сфері соціального захисту населення;

- виконання стандартних, спрощених процедур для отримання бажаного результату;

- раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для призначення та перерахунку державних допомог та компенсацій.

6. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координація та контроль за ходом виконання Програми покладається на Виконавчий комітет Чулаківської сільської ради.

1. ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ З ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Орієнтовний обсяг  витрат

(грн.)

Протягом 2022 року