Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Дата: 03.02.2022 14:41

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
СКАДОВСЬКОГО  РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К  Р І Ш Е Н Н Я

Двадцятої  сесії восьмого скликання

Про   затвердження    проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяву АТ «Херсонобленерго» щодо затвердження проекту землеустрою по відведенню земельної  ділянки в оренду, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії із питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю від 21.01.2022 року, керуючись статтею 50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 5 статті 16 Закону України  «Про  Державний  Земельний  кадастр»  статтями 118, 122, 124, 186-1 Земельного  кодексу України, статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И ЛА :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду акціонерному товариству  «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» для розміщення ,будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та  теплової енергії (на час реконструкції  ПЛ-10 кВ Л-52 ПС-154/35/10кВ «Чулаковка»   для  забезпечення приєднання електроустановок  будівель та споруд майстерні, які розташовані за адресою : с. Чулаківка, вул. Дорожна , буд. 12 -А , в рамках  договору про приєднання № 1110440/69428  від 03.09.2018р  укладеного з ФГ «Салют») площею 0,0042 га розташованої за межами населеного пункту с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області із земель комунальної власності Чулаківської сільської ради. Кадастровий номер земельної ділянки :6522386000:02:001:1302.

2. Передати Акціонерному товариству «Херсонобленерго»  на 49(сорок дев’ять)  років з орендною платою 3%  від нормативної-грошової оцінки земельну   ділянку  0,0042 га (на час реконструкції  ПЛ-10 кВ Л-52 ПС-154/35/10кВ «Чулаковка»   для  забезпечення приєднання електроустановок  будівель та споруд майстерні, які розташовані за адресою : с. Чулаківка, вул. Дорожна , буд. 12 -А , в рамках  договору про приєднання № 1110440/69428  від 03.09.2018р  укладеного з ФГ «Салют») розташованої за межами населеного пункту с. Чулаківка Голопристанського району Херсонської області із земель комунальної власності Чулаківської сільської ради. Кадастровий номер земельної ділянки :6522386000:02:001:1302.

3.Уповноважити сільського голову Мусієнко О.О. на підписання договору оренди земельної ділянки із Акціонерним товариством «Херсонобленерго»».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський  голова                                                   Олександр МУСІЄНКО