Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Дата: 03.02.2022 15:29

ЧУЛАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

Двадцятої  сесії восьмого скликання

Про передачу  у власність земельних ділянок  для

будівництва та обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд

Розглянувши заяви громадян про передачу  у власність земельних ділянок  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії із питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності,  житлово-комунального господарства та управління власністю від 31.01.2022р., на підставі ст.55 Закону України «Про землеустрій», «Земельного кодексу  України», керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Передати  у власність земельну ділянку громадянину Мусієнко Антону Сергійовичу ОКПП 3381506933 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд  з кадастровим номером 6522385000:05:001:0038, площею 0,2500 га, що розташована в селі Пам’ятне, вул. 8 Березня, буд.16 Скадовського (Голопристанського) району Херсонської області.

2.Передати  у власність земельну ділянку громадянину Кічіянц Андрію Андрійовичу ОКПП 2382606971 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд  з кадастровим номером 6522385000:04:001:0004, площею 0,1614 га, що розташована в селі Братське, вул. Вишнева, буд.1 Скадовського (Голопристанського) району Херсонської області.

3.Передати  у власність земельну ділянку громадянину Кічіянц Людмилі Іванівні ОКПП 2366317443 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд  з кадастровим номером 6522385000:04:001:0005, площею 0,1537 га, що розташована в селі Братське, вул. Вишнева, буд.7 Скадовського (Голопристанського) району Херсонської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища, екології, містобудівної діяльності, житлово-комунального господарства та управління власністю.

Сільський голова                                                         Олександр МУСІЄНКО