Про збереження від пошкоджень ліній зв’язку на території Чулаківської СТГ

Скадовського  району

Херсонської  області

Проект Р І Ш Е Н Н Я

Про збереження  від пошкоджень ліній

зв’язку на території Чулаківської СТГ

Заслухавши  лист начальника ЛДТМ № 153/1 Херсонської  філії                       АТ «Укртелеком» № 81/02  від  07.02.2022 року, з проханням прийняти рішення щодо збереження ліній зв’язку на території громади, відповідно до Закону України «Про телекомунікації» введеного в дію Постановою ВРУ № 1280-ІV від 18.11.2003 року та Правил охорони ліній електрозв’язку, затверджених Постановою КМУ від 28.10.2004 року № 1465, керуючись пунктом б статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконком сільської ради

в и р і ш и в :

1. Заборонити на території громади в місцях проходження підземних кабельних ліній електрозв’язку проведення будь-яких земляних  робіт на глибині більше як      30 см, в тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів  та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів та інших робіт, пов’язаних з розкриттям ґрунту, без попереднього погодження та письмового дозволу Чулаківської  сільської ради та виклику на місце робіт працівника ЛДТМ № 153/1 Херсонської філії АТ «Укртелеком».  Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

2. Винні у порушенні «Правил охорони ліній звязку» згідно ст. 188, ст. 360 Кримінального кодексу притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.

3. Виконавчому комітету забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті та  на інформаційних дошках громади.

4. Контроль за виконанням  даного рішення покласти а члена виконавчого комітету Гричановського О.О.

Сільський голова                                                                Олександр  МУСІЄНКО