‼️ До відома громадян ‼️ Голопристанська міська військова адміністрація повідомляє про запуск Гуманітарного хабу Херсонської області у місті Кривий Ріг.

Дата: 15.02.2024 13:17

‼️ До відома громадян ‼️ Голопристанська міська військова адміністрація повідомляє про запуск Гуманітарного хабу Херсонської області у місті Кривий Ріг 🔵 Під патронатом Херсонської обласної військової адміністрації об’єднали свої зусилля військові адміністрації, громади яких перебувають в окупації, аби запустити Гуманітарний хаб Херсонської області у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. 🟡 Через повномасштабне вторгнення рф чимало жителів Херсонщини, в тому числі і Голопристанської громади, змушені були залишити свої домівки – багато ВПО знайшли прихисток у Кривому Розі. ✅ Для підтримки наших людей, які зараз мешкають у Кривому Розі та Криворізькому районі Дніпропетровської області, працюватиме офіс Гуманітарного хабу Херсонської області. Над його створенням команда фахівців працювала не один місяць. ➡️ Вже з 19 лютого ВПО Голопристанської громади та з всієї Херсонщини зможуть звернутися до офісу Гуманітарного хабу щодо оформленням документів, отримання виплат, одержання гуманітарної допомоги. Також зможуть отримати консультації з питань працевлаштування та відновлення житла, психологічної та юридичної підтримки. 🔷 Наразі нам важливо спрямувати наші зусилля на виявлення та вирішення проблем, з якими зіштовхуються жителі Херсонської області, що тимчасово проживають у зазначених районах Дніпропетровської області через окупацію Херсонщини. ❗️ Всіх хто зацікавлений в отриманні допомоги – просимо заповнити анкету за посиланням 👉 http://surl.li/qlikc Команда Гуманітарного хабу зробить все можливе, щоб надати вам максимальну підтримку і допомогу. 📲 Телефон для довідок Гуманітарного хабу: +380951040416 (з 09:00 до 16:00 щодня, крім вихідних). 🖇 Контакти Гуманітарного хабу Херсонської області в телеграм https://t.me/khersonhub_kr ℹ️ Організаторами Гуманітарного хабу Херсонської області є: ✔️ Херсонська обласна військова адміністрація; ✔️ Голопристанська міська військова адміністрація; ✔️ Іванівська селищна військова адміністрація; ✔️ Чаплинська селищна військова адміністрація; ✔️ Хрестівська сільська військова адміністрація.