Крим. Напередодні деокупації.

Дата: 31.05.2024 08:15

Напередодні деокупації

01. Громадяни, які не вчиняли правопорушень під час окупації, не мають відчути жодної несправедливості чи дискримінації після відновлення україн- ської влади в Криму.

02. Громадянам України, які проживають в окупації, слід уникати так званих “евакуацій”, які влаштовує російська армія, щоб не стати заручниками та важелем тиску на Україну.

03. Громадяни рф, які незаконно переїхали в Крим за час окупації, мають добровільно залишити півострів, або вони будуть змушені покинути тери- торію після перевірки щодо причетності до вчинення міжнародних злочинів – шляхом прийняття індивідуальних рішень та з урахуванням міжнародних стандартів.

04. Співпраця з окупантами призводить до руйнування економіки та створює загрозу національній безпеці України.

05. Співпраця з окупантами підриває свободу та демократію, створює пере- шкоди для майбутнього розвитку регіону.

06. Закликаємо жителів Криму не співпрацювати з російською армією та окупаційними адміністраціями, щоб не стати співучасниками злочинів окупаційного режиму рф.

читати більше