Щоденна хвилина мовчання в памʼять про наших Захисників!

Дата: 22.06.2024 09:00

Повномасштабне вторгнення росії в Україну триває вже понад два роки. А збройна агресія РФ – більш як 10.

За цей час наша держава втратила тисячі Захисників і цивільних громадян. Тож гідне вшанування пам’яті загиблих – суспільно значуще питання.

🕯️ На жаль, сьогодні не всі дотримуються загальнонаціональної хвилини мовчання. Попри те, що є відповідний Указ Президента України.

Ми прагнемо привернути увагу громадськості до цього питання. Тож з цією метою просимо вас переглянути соціальний ролик від «Об’єднання матерів і дружин Захисників України»

Ми закликаємо вас памʼятати‼️

Щоденна хвилина мовчання – це вкрай важливий ритуал. Це не лише прояв поваги до тих, хто віддав своє життя за мир і безпеку нашої країни, але й символ пам'яті, вдячності та визнання їх жертви.

Це крок до формування національної культури гідного вшанування загиблих, культури меморіалізації.

відео можна передивитись а посланням нижче

відео хвилина мовчання