Командування військової частини А1764 висловили  слова щирої вдячності за нашу роботу.

Дата: 14.09.2024 11:00

Кожен день воїни Збройних Сил України віддають своє життя, борючись за мир і безпеку нашої країни.
 Вони далеко від рідних, важко працюють та ризикують своїм здоров’ям та життям для того, щоб ми могли спокійно жити і працювати.
 Вони проміняли своє безтурботне життя на службу в армії та віддають багато сил і часу, щоб захищати нашу Україну від ворога.
 За це ми їм щиро вдячні.
Спільними зусиллями колективу Чулаківської  територіальної громади надається посильна допомога нашим захисникам.
 І за це наші воїни нам щиро дякують.
Так, командування військової частини А1764 висловили  слова щирої вдячності за нашу роботу.
Кожен наш донат, кожен лист вдячності для ЗСУ — це додаткова крапля любові, яка створює потужний океан підтримки для наших військових.
Кожна гривня, кожен лист подяки військовим — це наш акт героїзму.
Це те, що ще раз підтверджує нашу незламність.
 Разом і тільки разом до перемоги!” 🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦